Bombom Gscash Yükleme | Gscash Satın Al

Bombom Gscash Yükleme

Bombom Oyunu Nedir ?

 

Bombom Nedir ? , Bombom Gscash,Gscash

 

Bombom oyunu harikalar diyarı gibi bir haritada üzerine kurulmuştur.Sizinde bildiğiniz gibi küçük browser oyunları günümüzde çok çok dikkat ve ilgi çekmekte indirme derdi bulunmamaktadır.Sadece bombom oyununa girip üye oldukdan sonra oynaya bilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim ?

Bombom Nedir , Bombom Kayıt Ol ,Bombom Gscash
Öncelikle Bombom oyunun bulunduğu adrese giriyoruz hemen ardından kayıt değilseniz hızlı bir şekilde kayıt oluyorsunuz.Öncelikle kayıt olurken kullanacağınız mail adresi önemlidir.Aktifleştirmek için kullanacaksınız’dır o maili lütfen kullandığınız bir mail adresini yazınız.Ardından sizden 2 ayrı parola isteyecektir parolalarınızı belirtin sonra artık üyelik formunu tamamlayabilrisiniz.

Bombom Oyunu,Bombom Nedir,Bombom Gscash
Burdada karakterinizin şeklini erkek mi bayan mı ismini belirliyorsunuz.Tekrar ileri basıyorsunuz ve artık bombom oyunu‘nu oynayabilecek duruma gelmiş bulunmaktasınız.Bu dakikadan sonra kısa bir eğitici olacaktır ve eğitici ardından size küçük hediyeler verecektir.Kısa bir eğitimden geçtikden sonra artık bombom oyununu oynaya bileceksiniz.

Bombom Oyununda GSCash Yükleme ?

GsCash,Gscash yükleme,Bombom cash yükleme

Bombom oyununa giriş yaptıkdan sonra oyuna başladığınızda hemen sol alt tarafta yükleme yazmaktadır ona tıklayarak başka bir adrese yönlendireceksiniz.Ödeme merkezi’ne yönlendirileceksiniz oradan’da BomBom’a tıklayarak başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
Yönlendirildiğiniz sayfada Gscash seçeneğine tıkladıkdan sonra aşşağı tarafta kaç kupon yükleme yapacağınızı belirtmelisiniz.Örneğin 1500 Kupon size verilen 16 haneli Gscash kodunu alt tarafta açılan kutu’ya girerek , Next butonuna tıklayınız.Bu işlemleri hatasız şekilde tamamlarsanız.Gscash’ınız aktif olacaktır.

 

Bombom Gscash Yükleme Video’muzu İzleye Bilirsiniz

Tagged with: , , ,
Posted in Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

/ Directory 8.org