Goodgame Empire Yakut Satin Al | Gscash Satın Al

Goodgame Empire Yakut Satin Al

GoodGame Empire Yakut Satın Al

 

Goodgame Empire oyunu hakkında açıklamalar ve kısa tanımlarda bulunalım.Ardından gscash yükleme ve satın almaya geçelim.

GoodGame Empire Nedir ?

goodgame-empire-yakut-satın-al  Goodgame Empire oyunu sizinde bildiğiniz gibi browser oyunudur.Empire oyunu uygarlıklar kurarak etrafınızdakilerle savaşmak değildir sadece.En sağlam ve en güçlü şekilde gelişenlerin kazandığı bir oyundur.Empire oyunu tamamen stratejiye dayalı bir oyundur.Bu tür oyunlarda birlik beraberlik çok önemlidir ama diğer insanların sizinle birlikte olması için sizinde en az onlar kadar gelişmiş olmanız gerekmektedir.Goodgame empire oyunu içinden bir kaç bilgi verelim sizlere.

 

Nufus Binası ne işe yararEmpire oyununda konut sayınız ne kadar yüksek olursa nüfusunuz o kadar yüksek olabilir.

Savunma Atölyesi ne işe yarar : Savunma atölyenizde savunma askerleri ve duvarlar üreterek kalenizi daha güçlü ve yıkılması zor hale getirebilirsiniz.Savunma atölyesinin seviyesi ne kadar yüksekse o kadar erken işlem yapacaktır.

Kuşatma Atölyesi :  Kuşatma atölyesi sizinde bildiğiniz gibi adı üstünde kuşatma rehin alma yakma yıkma işvlevinin geçtiği yerlerde kullanılır.Kuşatma atölyesinden ürete bileceklerinize örnek verelim ; ” Tırmanma merdiveni , Koç başı , Kuşatma Kulesi vb.. ” bu tür malzemeleri üretmenize yarayacaktır.Seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı şekilde üretecektir.

Macera Görevleri : Macera görevleri yaparak XP,YAKUT kasabilirsiniz.Macera görevleri ile hızlı gelişebilirsiniz ama stratejileriniz çok önemli ilk önce hangi inşaatın seviyesini yükseltmek size kalmış.Bu sebeple Goodgame empire oyunu tamamen bireysel oynanacak bir oyunda değildir.Birlik beraberlik gerektirir.

GoodGame Empire Yakut Satın Al

goodgame-empire-yakut-satın-alGoodgame Empire diğer oyunlarda’da olduğu gibi bu oyunda’da vip olmak diğer kullanıcılardan daha hızlı gelişmek için Goodgame Empire Yakut Satın Almanız gerekmektedir.Yakut alma zorunluluğunuz yoktur ama alsanız daha hızlı şekilde gelişip düşmanlarınıza kafa tutabilirsiniz.Yakut alarak rakiplerinizden çok öne geçebilirsiniz bu sebeple geride kalmak diye birşey yoktur yakut satın alarak rakiplerinizle aynı seviyeye çıkabilirsiniz.

GoogGame Empire Yakut : Rakiplerinizle aynı seviyede olmak zor değildir goodgame yakut satın alarak rakipleriniz yakalamak hiç de o kadar zor değildir.Yakutlar sayesinde her inşaatı hızlıca tamamlayabilirsiniz.Bu yüzden sadece yapmanız gereken xp kazanarak seviye atlamak olacaktır.İnşaat seviyelerinizi yükseltmek sadece seviye yükselt’e tıklayıp derhal tamamla seçeneğini yakut ile tamamlayı işaretleyiniz.İnşaat  seviye atlatma işlemi hiç beklemeden süresiz yükselecektir.

 

GoodGame Empire Yakut Satın Al ( Gscash ile ) :  Goodgame Empire Yakut Satın alma işlemi herkesin gözüne zor gözükmektedir.Ama hiç bir şey  o kadar zor değildir.Yapmanız gereken basit ve hızlıdır.Goodgame empire oyununa üye olarak eğiticinin basit eğitiminden geçtikten sonra sol üst tarafta  kırmızı bir taş göreceksiniz üstünde ( + ) işareti bulunmaktadır.Ona tıkladıktan sonra ödeme seçeneğini  ( Gscash)  seçerek  satın alacağınız miktarı belirtiyorsunuz ve  kasaya git seçeneğine tıkladıktan sonra ekrana gscash kodunu yazacağınız kutucuk açılacaktır ve  size verilen kodu oraya yazıp işleminizi tamamlayacaksınız. 

 

GoodGame Empire Yakut Satın Al Video

İkinci Video İzleme Seçeneği


Goodgame Empire Yakut Satın Al paylaşan: gscashsatinal

Tagged with: , , , , , ,
Posted in Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

/ Directory 8.org