Jeton Kart Nedir ve Nerelerde Kullanılır | Gscash Satın Al

Jeton Kart Nedir ve Nerelerde Kullanılır

1Jeton Kart Nedir ;  Sizlerinde bildiği gibi hızlıca yayılan bir kart sistemidir. 19 haneli yüksek güvenlikli pin kodu sistemi ile çalışır.  Alışverişlerde ödeme seçeneği olarak tercih edilir. Hızlı  ve güvenilir bir sistemdir. Dört büyük şirketin birleşiminde ortaya çıkmış bir kart sistemidir şuan 15.000 alışveriş sisteminde ödeme seçeneği olarak eklenmiştir. Rahatlıkla tercih edilebilecek bir kart sistemidir. Yapmanız gereken Jeton Kart satın alarak hiç bir şekilde şahsınıza ait kredi kartlarını güvenmediğiniz şirketlerde ödeme seçeneği olarak kullanmamak. Hiç bir şekilde telafisi yoktur dolandırıcılara kartlarınız kaptırmayın.

Jeton Kart’ın Tek Amacı Doğru Hizmeti Doğru Şekilde Vermektir.
Jeton Kart Nasıl Alırım ; Satın alma işlemi çok kısa bir işlemdir ama dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır direk ilk bulduğunuz bir firmadan satın alma işlemi gerçekleştirmeyin yılların verdiği tecrübeyle sizlere ön ödemeli kart sistemleri hizmeti vermekteyiz hiç bir şekilde firmamıza danışmadan alışveriş yapmayın biz Türkiye Resmi Satış Reselleri olmamıza rağmen hiç bir şekilde bir kaç sitenin verdiği fiyatlara inememekteyiz. Dolandırıcı siteler dip fiyat vererek sizleri kandırmaktadır. Hiç bir şekilde bu oyuna gelmeyin aksi taktirde emeğinizi hiçe sayarlar ve hiç bir şekilde hak talep edemezsiniz. Jeton kart satın alma işlemi basit bir işlemdir maddelendirmek gerekirse ;

2

  • Satın Almak İstediğiniz Jeton Kart Miktarını Belirlemek.
  • Hangi banka ile havale yapacağınızı belirlemek.
  • Ardından canlı desteğimize bağlanarak satın alma işlemine başlamak.
  • Canlı destek operatörlerimiz ile irtibata geçtikten sonra sizlerden kartınızın bedeli kart havale isteyeceklerdir , havale işlemin i gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken son bir işlem kalıyor.
  • Sistemimizde belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza 10 dakika içinde SMS ile Jeton Kart Pin kodunuz gönderilecektir.

 

Posted in Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

/ Directory 8.org