Legend Online Gscash Yükleme | Gscash Satın Al

Legend Online Gscash Yükleme

Legend Online GSCASH Yükleme ?

Legend Online GscashLegend Online Gscash Yükleme işlemini gerçekleştirmek basit ve hızlı gerçekleştirilecek bir işlem ama biz yinede açıklamamızı yapalım sizler için.Legend Online giriş yaptıktan sonra ana ekranı göreceksiniz ve karakter seçim ekranı gelecektir ekranınıza karakterinizi seçtikten sonra karakterinize bir takma ad isteyecektir.Takma adınız belirttikten sonra artık legend online giriş yapmış bulunmaktasınız.Küçük bir eğitici testinden geçtikten sonra artık sizde legend online oyununa dahil olmuşsunuzdur.

Legend Online GscashGscash yükleme işlemi küçük bir eğitici testinden geçtikten sonra oyuna başladığınız anda gscash yükleyebilirsiniz.Gscash yükleme işlemi basittir ama biz yine resim ve video halinde siz müşterilerimize anlatalım.Hemen oyunumuzun ana ekranına bakıyoruz hemen sol tarafta ödeme seçeneği ve alt tarafta ödeme seçeneği vardır.Ödeme seçeneğine geliyoruz ve bir kez tıklıyoruz ardından bizi başka bir sayfaya yönlendirecektir.Sol veya alt taraftan tıklamanız bir şey fark ettirmez ikisi de aynı sayfaya sizi yönlendirecektir. Sadece yapmanız gereken sayfanın sol veya alt tarafında ödeme seçeneğini bir kez tıklamaktır.Sizi oyun yönlendirecektir.

Legend Online Ödeme Ekranı

Evet arkadaşlar ödeme seçeneğine tıkladık’dan sonra bizi yönlendirdiği ödeme merkezi , ödeme sayfasında çok çeşitli ön ödeme seçeneği vardır.Ama biz en güvenlisini yani GSCASH‘ı seçiyoruz.

Legend Gscash Yükleme
Gscash‘I seçtikten sonra ekranımızda bir değişme söz konusu olacaktır.Örneğin GSCASH ( 1500 , 3000 , 7500 vs . )  ne kadarlık Gscash kupon yüklemesi yapacaksanız o miktarı seçeceksiniz.Örneğin 1500 seçelim ve satın al butonuna basalım.Ekranımızda küçük bir sayfa belirecektir.Bu sayfada örneğin 1500 kupon seçtiğimiz için elimizde 1500 Gscash 16 haneli kodu bu bölüme hatasız bir şekilde yazarak işlemimizi devam butonu ile bitiriyoruz.Legend Online Gscash yükleme işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Legend Online Gscash Yükleme Videosu

Legend Online Oyunu Hakkında

Legend online sizinde bildiğiniz gibi son zamanlarda browser oyunlar daha çok seçilmektedir.İndirme derdi olmadığı için her gittiğiniz yerde istediğiniz bilgisayardan girip dakikalar içinde oynayabilirsiniz.Legend online güzel bir strateji oyunudur.Savaşıp görevleri yaparak gelir sağlamaktır.Tamamen strateji’ye bağlı bir oyundur.

Vip Kullanıcı Özellikleri ;

  • Simya Limit Oranı Artar.
  • Daha Fazla Exp Yüzdesi Gelir Seviye Atlamanıza Yarar.
  • Görüntü sıklaşır ve Kale görüntüsü daha net gözükür.
  • Her gün farklı şekilde görevler açılır.
  • Arkadaş oranı yükselir.
  • Kadere bakma oranı sınırsıza çıkar.

Vip kullanıcı özel müşteri anlamına gelir ve oyunda her zaman 1 – 0 önde oynar diğer kullanıcılara nazaran daha hızlı gelişir ve savaşır.

 

 

 

 

 

Tagged with: , , , ,
Posted in Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

/ Directory 8.org