Paykwik | Gscash Satın Al

Paykwik

paykwik

Paykwik Nedir ve Nasıl Kullanılır ?Paykwik Ön ödemeli kart sitemleri günümüzde en çok tercih edilen elektronik para birimi olmayı hızlıca başarmıştır. Bir çok kullanıcının hızlı şekilde ilgi odağı olmayı başaran paykwik kart 19 haneli pin kodu sistemi ile çalışır bir çok alışveriş sitesinde ve  internet üzerinden yapılan alışverişlerde ön ödeme seçeneği olarak eklenmiştir. Artık günümüzde kredi kartı kullanma devri bitmiştir , istediğiniz ülkeden kimlik bilgisi paylaşımı yapmadan Paykwik kart ile alışveriş yapmanız mümkündür. Paykwik Kart soyut bir karttır sizlerle paylaşılan 19 haneli pin kodunu ödeme yapacağınız ekranda paykwik ile ödeme yapı seçtiğinizde  açılan ekrana girdiğinizde ödemeniz hızlı şekilde aktif olacaktır.

Paykwik Bozdurma ? :  Paykwik kart bozdurma özelliği ise alışverişlerinizden sonra sizlere geriye kalan Paykwik Pin Kodlarını tekrardan (TL)’ye çevirmek için kodlarınızı bozdurmanız gerekmektedir. Bozdurma işlemi ise günümüzdeki döviz sistemi ile aynı mantıkta çalışmaktadır. Günlük kur belirlenir ve kullanıcılar ile paylaşılır , Kullanıcılar siteye Paykwik bozdurma girdiğinde canlı destek bölümüne bağlanarak günlük kur bilgisini öğrenebilirler.

Paykwik Satın Alma İşlemi :  Paykwik satın alma işlemi  ise çok kısa süren bir işlemdir. Bankalardaki gibi sizleri sıkıcı sorulara tabi tutmamız söz konusu değildir en hızlı şekilde sizi Paykwik kart sahibi yapmaktayız  ve hızlı şekilde alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Satın Alma İşlemi Adım Adım ;

  • Sitemize Giriş Yaparak , Satın Alacağınız Paykwik Fiyatını Belirlemek.
  • Ardından Canlı Destek Hizmetimize Bağlanmak  ( İsminizi , Cep Telelefon numaranızı ve Mail Adresinizi  Doğru Şekilde Doldurun )
  • Müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlerden satın almak istediğiniz paykwik miktarının tutarı kadar havale istenecektir.
  • Sizlerden istenilen havale işlemini gerçekleştirdikten sonrasında en geç 10  dakika içerisinde kodunuz teslim edilir.
  • Kodunuz canlı destek bölümümüze giriş yaparken vermiş olduğunuz Cep Telefonu Numaranıza (SMS) ile gönderilecektir.
  • Kesinlikle satın aldığınız kodları üçüncü şahıs kişilerle paylaşmayın.

Paykwik Canlı Destek Hizmeti 

Paykwik Canlı destek hizmeti ise kullanıcıların her hangi bir problem yaşaması adına 7/24 saat aralığında sitemizde aktif haldedir veya Paykwik hakkında merak ettiğiniz her konu hakkında müşteri temsilcilerimiz’den destek almanız mümkündür  ve sizlere destek vermekle yükümlüdürler.

Posted in Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

/ Directory 8.org